django - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
ne: बाटो फेर्ने

en: site
ne: साईट

en: redirect from
ne: बाटो फेर्ने फरम

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
ne: यो डोमेन नाम छोडेर, पूर्ण बाटो हुनुपर्छ । उदाहरण : '/events/search'

en: redirect to
ne: बाटो फेर्नेको लागि

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
ne: यो कि (माथीको जस्तै )पूर्ण  बाटो हुनुपर्छ  वा 'http://' बाट  सुरुभएको पुरा हुनुपर्छ ।

en: redirect
ne: बाटो फेर्ने

en: redirects
ne: बाटो फेर्ने
