django - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
eo: Alidirektoj

en: site
eo: retejo

en: redirect from
eo: alidirekto de

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
eo: Tio ĉi devus esti absoluta vojo, escepte de la retregionan nomon. Ekzemplo: '/eventoj/serĉo/'.

en: redirect to
eo: alidirekto al

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
eo: Tio ĉi povas esti aŭ absoluta vojo (kiel supre), aŭ URL komencante kun 'http://'.

en: redirect
eo: alidirekto

en: redirects
eo: alidirektoj
